Systém průmyslového čištění

Účinně a šetrně

Laserové čištění je velice účinné a zároveň velice šetrné k materiálům, které potřebujete vyčistit. Tohoto dokážeme docílit díky metodě laserové ablace, kdy laser působí na povrchy velmi minimálně a i přesto vše precizně vyčistí. Nemusíte se tedy bát nám svěřit cenné předměty, které si zaslouží obnovit svůj zašlý lesk. V čem je tedy laserové čištění tak jedinečné?

  • šetrné
  • rychlejší
  • ekologičtější
  • účinnější
  • efektivnější

Naše lasery mají nejen praktické ovládání, ale i kvalitní konstrukční řešení, proto se nám s nimi pracuje velice jednoduše. Díky tomu pak vyčistíme jakékoliv povrchy velmi rychle a efektivně.

Specializujeme se na čištění nemovitostí, průmyslové čištění a hlavně také na obnovu památek. Zjistěte více o našich službách a vyberte si tu, která vám nejvíce sedí.

Zajímavosti

Případové studie
a novinky

Přečtěte si novinky z naší firmy nebo o zajímavých zakázkách, které jsme realizovali.

Proč upřednostnit čištění laserem před pískováním?

Proč upřednostnit čištění laserem před pískováním?

V poslední době roste poptávka po nových řešeních pro zlepšení kvality čištění povrchů. Tím máme na mysli nejen konečný výsledek, ale i samotný proces čištění. Ať už hovoříme o průmyslovém, komerčním či památkovém čištění, v současné době je velký tlak na hledání nových, účinných technologií. Mnohá řešení, která jsou v současné době na trhu k […]

Proč si objednat laserové čištění od nás?

Proč si objednat laserové čištění od nás?

Na trhu v Čechách i v zahraničí existuje velké množství firem, které nabízejí pískování jako řešení pro firmy i jednotlivce, kteří chtějí odstranit barvy a staré nátěry. Níže uvedeme výhody naší technologie oproti tradičnějším metodám, které ukáží, proč je laserové čištění lepší než pískování.

Chci laserové čištění do firmy

Objednejte si naše služby. Nabízíme průmyslové čištění, obnovu památek nebo čištění nemovitostí.

Objednat čištění
Nahoru